instagram instagram instagram instagram
КошикТоварів 0 (0.00грн.)

Безкоштовна доставка на суму від 1000 грн!

Волоські горіхи

Волоські горіхи

Горіхи завжди славилися своєю надзвичайною користю для здоров'я людини. Але в останні десятиріччя їх почали використовувати й у косметичних засобах, оскільки  волоські горіхи – це невичерпне джерело жирних кислот Омега-3.

Користь для шкіри

  1. Горіхова олія чудово підходить для боротьби зі зморшками. Вона має жирну текстуру та підходить для усіх типів шкіри. Якщо її регулярно наносити на обличчя, то навіть глибокі зморшки зможуть назавжди зникнути. Шкіра обличчя стане підтягнутою та пружною.
  2. Застосування засобів із вмістом горіхової олії дозволяє позбутися висипів та подразнень. А оскільки речовина має протизапальні та антигрибкові властивості, її часто використовують у боротьбі із грибковими захворюваннями чи дерматитами.
  3. Горіхова олія - ​​чудовий антиоксидант, що ефективно допомагає боротися із старінням шкіри.

Переваги для волосся

  1. Щоденне використання горіхової олії допоможе вилікувати втрату волосся. Горіхи дуже багаті на калій, речовину, що допомагає регенерації клітин і прискорює ріст волосся.
  2. Горіхова олія чудовою бориться з лупою. Вона живить та зволожує шкіру голови.

Більше того, горіхова олія знижує ризик серцево-судинних захворювань та підвищує функціонування кровоносних судин. Цілюща речовина допомагає зменшити рівень холестерину у крові та загалом покращити стан здоров’я будь-якої людини.

продукція з історії
Афродіта
Афродіта
Золотий горішок
Золотий горішок
Банановий джем
Банановий джем
Шоколадна Терапія
Шоколадна Терапія
залиш свій e-mail
та отримай 5% знижки на перше замовлення