instagram instagram instagram instagram

В чому секрет чорниці?

В чому секрет чорниці?

Чорниця - це багаторічний чагарник, який зустрічається в різних кліматичних поясах. Наприклад у США, Європі, Азії та Північній Америці існує понад сто різних видів, які трохи відрізняються за смаком та зовнішнім виглядом, проте, вони однаково корисні. Ще з XVI століття ягоду використовують у фармацевтиці, адже вона містить надзвичайно велику кількість поживних речовин. Особливо ця ягода корисна для очей, адже вона покращує зір. Також її прописують хворим під час грипу чи простуди.
Характерною особливістю чорниць є їх надзвичайний темний колір та м’яка текстура, одна з поетичних назв ягоди – «чорне серце».

Користь для шкіри

У чорниці міститься багато антиоксидантів, які здатні запобігти або зменшити пошкодження клітин. Саме через це косметика з вмістом цих ягід має чудодійний ефект для шкіри! Її часто використовують у тонізуючих засобах, щоб запобігти інфекціям та захворюванням шкіри. Вже після декількох застосувань ви відчуєте, як шкіра стала більш пружною, здоровою та ніжною. 
Ще одним компонентом цих ягід є вітамін С. Цей елемент славиться своєю антибактеріальною дією та здатністю швидко загоювати подряпини та тріщинки у шкірі. 

продукція з історії
Ягідні цьомки
Ягідні цьомки
Чорнична
Чорнична
залиш свій e-mail
та отримай 5% знижки на перше замовлення