instagram instagram instagram instagram

Олія шипшини: цілющий догляд за шкірою


Вікторія Бекхем на неї покладається. Міранда Керр її обожнює. Герцогиня Кейт Міддлтон завжди носить з собою у косметичці. І якщо ця магія не поміщається туди, міняється косметичка!

 

Олія шипшини - використовується всіма жінками для комплексного догляду за шкірою.

Кейт розказувала, що вона постійно тримає шипшинову олійку не лише у косметичці, а ще й на свому нічному столику, адже вона палка прихильниця ідеального кольору обличчя. Міддлтон розказує, що просто обожнює відчуття на шкірі після цієї легкої олії.

 

Відома своїми цілющими властивостями по догляду за шкірою - зрозуміло, чому Кейт довіряє цій олійці догляд за своїм обличчям. Олія зменшує почервоніння, зволожує, живить необхідними природніми ферментами та вітамінами, усуває розтяжки та шрамики.

 

Ефективність тебе вразить. Читай далі, щоб краще розібратися в цілющих властивостях олійки-рятівниці Міддлтон:

 

1. Олійка для обличчя

 

Багата вітаміном С, олія шипшини допомагає зменшити появу тонких зморшок і висвітлює шкіру. Варто просто наносити три краплі олії на чисту шкіру, це збалансовує шкірний жир, чим сприяє його зменшенню. Геніально!

 

2. Панацея від шрамиків та розтяжок

 

Було доведено, що олія шипшини допомагає зменшити шрами та розтяжки. Згідно з результатами тесту, проведеного компанією Trilogy, 43% жінок повідомили, що у них суттєво зменшились розтяжки і 41% - що помітно поліпшився колір шрамиків.

 

3. Для зняття макіяжу

 

Особливо добре підходить для людей з чутливою шкірою — спробуй олійку при знятті макіяжу! Довірся нам, твої очі будуть дякувати тобі за це.

 

4.Від сухості шкіри голови

 

Нанось масажними рухами на шкіру голови та корені волосся перед тим, як лягати спати. Змивай зранку. Твоє волосся буде сяяти, а шкіра буде зволоженою і просто ідеальною.

 

Визнаємо, гатунок олії шипшини також має значення . Дуже важливо користуватися олією без домішок, які можуть забруднювати пори твоєї шкіри.

 

Ми підібрали креми, які містять олію шипшини преміальної якості, до них відносяться:

 

Chanel SUBLIMAGE LA CRÈME 

 

Helena Rubinstein Prodigy 

 

Apothecary Crème brûlée 

Креми Apothecary створюються лише з  найвідбірніших компонентів з усього світу. Насичені природніми вітамінами креми допомагають зберігати красу шкіри. Після нанесення шкіра стане сяючою, пружною та шовковистою на дотик. Висока якість кремів визнана сучасними гламурними дівами, навіть Катериною Осадчою.Оригінал: https://www.tenditna-journal.com/single-post/2018/05/28/Олія-шипшини-цілющий-догляд-за-шкірою

залиш посилання на свій facebook
та отримай 10% знижки на перше замовлення