instagram instagram instagram instagram

Олія розмарину

Олія розмарину

Олія розмарину  має неперевершений аромат та дивовижні властивості, тому вже протягом тисячоліть її використовують у кулінарії, фармацевтиці та косметології.
Розмарин здатен заспокоїти нервову систему, покращити травлення, запобігти серцево-судинним захворюванням, поліпшити якість нігтів, волосся та шкіри загалом. Цілюща олія здатна допомогти красуням у вирішенні багатьох проблем:

  1. Завдяки своїм антигрибковим властивостям, розмарин може бути використаний як м'який і ефективний метод лікування лупи. Достатньо додати декілька крапель олії у шампунь, нанести миючий засіб на шкіру голови та гарно промасажувати.
  2. Розмарин насичений багатьма вітамінами, тому він чудово впливає на волосся та прискорює його ріст. Олія цієї рослини настільки ефективна, що іноді її призначають навіть при сильному випадінні волосся.
  3. Цілющі та антибактеріальні властивості олії розмарину дозволяють використовувати її для очищення зубів та ротової порожнини. Елементи, що містяться у рослинній речовині  вбивають погані бактерії, передують появі карієсу та захворюванням ясен і позбавляють від неприємного запаху з рота.
  4. Олію розмарину використовують для проведення масажів та терапій для схуднення,  оскільки екстракт рослини покращує кровообіг, та вимиває токсини, що дозволяє позбутися від цилюліту. 
  5. Щоденне протирання розмариновою олією сприяє зникненню розтяжок.
  6. Якщо ви страждаєте від висипів або вугрів, тоді використання косметики з розмариновою олією допоможе вам швидко позбутися від набридливих недоліків.
залиш свій e-mail
та отримай 5% знижки на перше замовлення