instagram instagram instagram instagram

Чорна глина – вражаючий ефект для шкіри

Чорна глина – вражаючий ефект для шкіри

Глина (англ. clay, нім. Töne m pl)— пластична осадова гірська порода, що складається в основному з глинистих мінералів (каолініт, гідрослюди тощо). Тип глини виділяють за переважанням в ній того чи іншого глинистого мінералу. Глини становлять близько 50 % всіх осадових гірських порід земної кори.Чому слід обрати чорну глину?


Чорна глина – це природний компонент, який являє собою сірий або чорний порошок. Він трохи жирнуватий на дотик. Чорна глина набагато пластичніша, ніж інші глини та відрізняється високою щільністю. Це допомагає їй проникати глибоко в пори, та максимально очищувати шкіру.

Коли глина наноситься на поверхню шкіри, між нею і клітинами починається обмін: клітини віддають непотрібні токсини, очищаються від надлишків і бруду, а глина, в свою чергу, збагачує і насичує їх іонами мінералів. Як наслідок, очищена клітина стає більш активною, метаболізм прискорюється. Все це робить шкіру більш здоровою, доглянутою і красивою.


Універсальність чорної глини робить її незамінним косметичним засобом для догляду за будь-яким типом шкіри.


Її мінеральний склад (стронцій, кальцій, кварц, магній, залізо) бере активну участь в клітинних процесах, саме тому тобі забезпечене повне відновлення.Властивості чорної глини для шкіри


З чим бореться чорна глина?


Акне, постакне. Глина позбавляє від вугрів, прищів; усуває їх наслідки. Вона очищає шкіру, знімає запалення, почервоніння. Забезпечує рівний тон.

Чорні цятки. Глина допомагає впоратися з комедонами, і попереджає їх подальше виникнення.

Розширені пори. Вона позбавляє епітелій від надлишків шкірного сала та бактерій. Відмінно звужує пори.

Передчасне в'янення, старіння шкіри. Різноманітні засоби з чорного порошку усувають невеликі зморшки, розгладжують покриви. Вони забезпечують нормалізацію водного балансу і надають шкірі природну еластичність.Десерти для шкіри, які містять чорну глину


Спробуй нашу «Каротинову» масочку. Морква, оливкова олія та чорна глина – позбавлять тебе від чорних цяток, втоми та вугрів. Масочка запросто відновить водний баланс шкіри, наситить її вітамінами А,В,C,E, розгладить зморшки та відлущить мертві клітини.


Чорна глина для тіла


Одною із головних властивостей чорної глини є активний вплив на клітинний метаболізм. Саме тому вона, на відміну від інших гірських порід, є потужним засобом, що буде спалювати зайву вагу. Чорна глина дозволяє знизити набряклість, та бугорки від целюліту. А через це вага втрачається швидше. Окрім того глина повертає тканинам пружність та еластичність. Після чого твоя шкіра виглядає такою доглянутою і гладенькою, що так і схочеться торкнутись.


Чорна глина і волосся


Глина має властивість вбирати бруд, який збирається на шкірі голови. І найголовніше, глина може захищати В результаті застосування глини, волосся стає блискучим, здоровими і шовковистим.

Окрім цього, чорна глина завдяки своєму багатому мінеральному складу, має такі властивості:

  • покращує внутрішньоклітинний обмін речовин

  • прискорює кровообіг, за рахунок цього в корені волосся потрапляє більше корисних речовин

  • покращує ріст волосся

  • зміцнює волосяні цибулини, волосся менше випадає.


продукція з історії
Каротинова
Каротинова
залиш посилання на свій facebook
та отримай 10% знижки на перше замовлення