instagram instagram instagram instagram
Акції
Тіло
Обличчя
Ванна
Упаковка
Новинки
Пудра
Сортування:

Пудра

Пудра для ванни – інноваційна косметика, яка поєднала у собі переваги домашнього шоколадного обгортування та СПА-кульок. Позитивний вплив на шкіру та вирішення багатьох дерматологічних проблем, яке здійснює шоколад для ванни, забезпечило їй феноменальну популярність, серед жіночої аудиторії, як в Україні, так і у всьому світі.


Асортимент та властивості косметичних засобів


Якщо ви прагнете купити пудру для ванни, яку відрізнятиме найвища якість, величезний вибір пропонує інтернет-магазин косметики Apothecary у своїй колекції «Десерти для шкіри». Skin Desserts не має аналогів в Україні та світі, адже в її основі лежать старовинні рецепти краси, удосконалені професійними косметологами. Склад кожного косметичного засобу ретельно збалансовується, щоб забезпечити максимальний захист в догляді за шкірою. Часто буває таке, що Суха шкіра що робити - питаєте ви, а ось що! Пудру для ванни Apothecary купити варто для здійснення таких ефектів:


робитб шкіру шовковою;

розслабляє;

знімає втому;

надає шкірі блиску;

здійснює глибоке зволоження;

підвищує пружність;

знімає розтяжки;


Приємний аромат, який має парфумована пудра для ванни Apothecary, дозволяє провести СПА-процедури, не виходячи з дому. Ароматична парфумована пудра для ванни подарує чудовий настрій, яскраві емоції та дозволить відволіктись від сірої буденності.


Пудру для ванни купити на найвигідніших умовах можна в інтернет-магазині Apothecary. Ми гарантуємо високу якість косметичної продукції, виготовленої на основі натуральних інгредієнтів. Також на сайті можна замовити онлайн послугу «доставка», яка дозволить відчути на собі чудодійний ефект колекції «Десерти для шкіри» в Києві, Одесі, Львові, вже через кілька днів.

залиш свій e-mail
та отримай 5% знижки на перше замовлення